Skoči na glavno vsebino

Naši mlajši učenci in učenke so sodelovali na tekmovanju, kjer so lahko prikazali svoje spretnosti in veščine. Naši ekipi so tvorili predvsem učenci šestih razredov, učencev in učenk sedmega razreda je bilo zelo malo. A kljub temu smo prikazali borbeno in požrtvovalno igro z že kar veliko tehničnega znanja. V resnici nam gre vsako leto bolje. Učenke so sicer priznale premoč Sevničankam in učenkam z Blance, naši fantje so premagali fante z Blance in izgubili z močnejšo ekipo Boštanja. V tekmi za tretje mesto so fantje žal skoraj ob izteku igralnega časa prejeli koš in so izgubili za točko razlike. Smo že zelo blizu pregovorno močnejšim zasedbam naše občine. Fantje so zasedli tako končno 4. mesto, dekleta so bila na 3. mestu.

Za prikazan odnos in igre iskrene čestitke

Foto utrinki:

Primož Plazar, prof. švz

Dostopnost