Sevnica (Športni dom), 25. 11. 2021

POROČILO – OBČINSKO TEKMOVANJE V KOŠARKI ZA UČENKE

Kar veliko let je minilo, odkar so učenke Krmelja sodelovale na tekmovanju košarke. Zato smo lahko še toliko bolj veseli tega pogumnega koraka, ki so ga v tem šolskem letu storile učenke sedmega, osmega in devetega razreda.

Na občinskem tekmovanju so sodelovale: OŠ Sava Kladnika Sevnica, OŠ Blanca, OŠ Šentjanž in OŠ Krmelj.

Res je, da so bile v prvi tekmi Sevničanke precej boljši nasprotnik in da tudi v tekmi za tretje mesto nismo uspeli zmago prinesti v Krmelj, a pomembnejše je, da smo v Krmelj prinesli upanje in novo izkušnjo. Vse to bo zagotovo pomagalo k boljšim tekmovalnim dosežkom tudi na področju košarke na naši šoli v letih, ki prihajajo.

Zato, vse pohvale in čestitke izbranim učenkam,  za pogum, odločnost in za prikazano borbenost na igrišču.

Krmelj, 25. 11. 2021                                                                            Primož Plazar, prof. švz

Foto utrinki: