V ponedeljek, 24. 6. 2024, smo uspešno zaključili šolsko leto 2023/2024. Dan smo začeli v matičnih učilnicah, kjer so učenci dobili spričevala in pohvale razrednikov. Po malici smo se odpravili v Kulturni dom, kjer je sledila kulturna prireditev ob dnevu državnosti in zaključna prireditev z naslovom: »Juhej, počitnice so tu!«. Med prireditvijo so razredniki in gospa ravnateljica podelili najuspešnejšim učencem tudi priznanja in posebne nagrade za njihovo prizadevno delo na področju športa, kulture, glasbe, branja, na področju tekmovanj iz znanj in prostovoljstva. Prireditev je bila glasbeno obarvana in je v nas spodbudila različne ideje za preživljanje prostega časa med počitnicami. Po prireditvi smo se vsi skupaj odpravili v šolsko telovadnico, kjer je sledila »velika igra«. Učenci so bili razdeljeni v mešane skupine, v katerih so po postajah opravljali različne naloge. Z igro smo učence medgeneracijsko povezali, hkrati pa krepili skupinski duh in tudi kanček tekmovalnosti. Po razburljivi igri je sledil še težko pričakovani »BURGER PARTY«. Vsak izmed učencev je dobil slastni burger, nato pa so se z nasmehom na obrazu odpravili domov.

Vsem učencem želimo prijetne, zdrave, razburljive ter nepozabne počitnice.

Lep pozdrav,

Kolektiv OŠ Krmelj