Po koncu dolgih in sproščenih počitnic smo se v ponedeljek, 2. 9. 2019, veselo vrnili v šolske klopi. Na razredni stopnji smo se po uvodni uri z razredniki zbrali v večnamenskem prostoru šole, kjer smo posebej slovesno pričakali najmlajše učence, ki so pogumno in radovedno vstopili v 1. razred. Po prijaznem sprejetju in nagovoru ge. ravnateljice, ki jim je za dobrodošlico podarila knjige, je učencem in staršem nekaj spodbudnih besed namenila še predsednica KS Krmelj, ga. Klementina Žvar.  Devetošolci so prvošolcem podali nekaj nasvetov, jim tradicionalno nadeli rumene rutice in jih pospremili v učilnico 1. razreda, ki bo letošnje leto njihov drugi dom.

Šolarje je ta dan obiskal tudi g. policist, ki nas je spomnil na najvažnejša pravila, ki jih moramo upoštevati kot udeleženci v prometu.

Naj bo šolsko leto varno in uspešno!