V četrtek, 14. 3. 2019, so učenci OŠ Krmelj in otroci vrtca pri šoli obiskovalcem prireditve podarili srečo in zadovoljstvo, ki sta bila skrita v rdečem paketu, ki je zaokrožil po dvorani. Prireditev je bila zasnovana kot dramska igrica, ki so jo povezovali pripovedovalka, gozdarji, babica in vnučka. Vmes so se zvrstile različne dramske, pevske in plesne točke učencev ter otrok vrtca. Prireditev je sklenila ga. ravnateljica Gusta Mirt s svojim govorom. S poudarkom vrednot, kot so sreča, zadovoljstvo, prijateljstvo in ljubezen, so nastopajoči obiskovalce nagradili za praznik dan žena, materinski dan in pozdravili prihod pomladi. Ob tej priložnosti se zahvaljujemo upokojeni vzgojiteljici Ireni Logar, ki se je prelevila v našo babico.

Sara Gačnik