Otroci Vijolične skupine smo skupaj z vzgojiteljicama pričeli z dogodkom, ki smo ga poimenovali Vrtiljak igralnic. Odšli smo v Oranžno igralnico, kjer smo se prijetno igrali in raziskovali. Drugi dan v tednu otroka smo si ogledali predstavo, v izvedbi naših vzgojiteljic z naslovom Ena čut(d)na zgodba. Predstava nas je nasmejala in navdušila. V sredo smo obiskali pogumne može – gasilce.  Predstavili so nam svoje delo in njihove pripomočke. Imeli smo priložnost sesti v njihovo gasilsko vozilo in se  preizkusiti v črpanju vode iz vedra in ciljanju v tarče. V četrtek smo se razveselili obiska štirinožnih prijateljev iz Kinološkega društva Posavje Sevnica. Lastniki so pripeljali svoje kužke. Pokazali so nam, kaj vse so jih naučili  njihovi lastniki. Teden otroka smo zaključili v športnem duhu s tekom na 100 m. Bilo je zabavno, malo tekmovalno in predvsem uspešno.

Vzgojiteljici Barbara Ocvirk in Mojca Erman