DSC0974Po dolgi mrzli zimi spet postane nekoliko topleje in vsa narava znova zaživi. Živali prilezejo iz svojih kotičkov, kjer so preživele ali prespale zimo, in prvi zvončki stegujejo svoje glave proti soncu.

Zgodaj spomladi lahko le tu in tam opazimo kakšen zelen popek. Potem pa se vse zgodi zelo hitro… Iz zemlje povsod pokukajo rože, vse zeleni. Po gozdnih jasah pa komaj skoteni mladički delajo prve korake. Ptički na drevesih so zapeli in razodeli, da je k nam, v novi vrtec v Krmelju, prišla prva pomlad in z njo prireditev pozdrav pomladi Pomladno prebujanje v novem vrtcu. Skozi program smo se predstavile vse skupine vrtca, od najmlajših pa vse do otrok, ki so tik pred vstopom v šolo. Slišali smo tudi prelepo petje pevskega zborčka ter tudi nekaj novih, angleških besed, katere so usvojili otroci skozi obogatitveni program angleščine. Otroci so z ljubkimi, zanimivimi in prijetnimi nastopi priklicali res prave pomladne sončnežarke.

DSC0976 DSC0985 DSC0989 DSC0993 DSC1005

Vzgojiteljici Špela Balantič in Anja Luzar