DSCF6458
Z  igrami  na prostem s smučmi, smo obogatili naš program gibalno-športnih dejavnosti v vrtcu. Izvedli smo dvodnevno smučanje.

S smučarsko opremo smo odšli na zasneženo otroško igrišče, na manjši hribček.

Pred smučanjem smo se z  igrami na snegu brez smuči in s smučmi  na zabaven način  primerno pripravili  na fizično aktivnost . Naše  mišice in sklepi so bili  dobro ogreti.
Smučanje smo izvedli v dveh skupinah, s skupnim zaključkom. Otroci so pridobivali smučarsko znanje in spretnosti pod mentorstvom vzgojiteljice Urške.
Veseli smo, da smo uspeli otroke navdušiti za smučanje in zahvala staršem, da so otrokom zagotovili smučarsko opremo.  Za uspešno opravljeno nalogo, so vsi otroci oddelka Sončki prejeli nalepko in jo nalepili v knjižico Mali sonček.
Otroci so spoznali, da lahko z voljo in trudom ter našo pomočjo marsikaj dosežejo.
                                                                                                                                    Vzg. Daniela Zupančič