Praznovali smo teden otroka. Teden, ko so naši majhni, večji in največji v središču pozornosti. To je čas, ki ga v vrtcu in šoli preživimo še bolj pisano, zabavno in poučno. Tako je bilo tudi tokrat.

Otroci so se igrali v različnih igralnicah, ogledali so si predstavo Piščanček Pik, ki sta jo odigrali Barbara Ocvirk in Urška Kugonič, obiskali so gasilce PGD-ja Krmelj, ki nam vsako leto nazorno prikažejo njihovo delovanje, na koncu pa nas še pogostijo. V četrtek so nas s svojimi triki razveselili kužki iz Kinološkega društva Sevnica, popoldansko druženje pa so otroci preživeli ob nekaterih že pozabljenih igrah, naučili pa so se tudi kakšne nove. Kot se za skorajšnji konec prazničnega tedna spodobi, je bilo potrebno poskrbeti za lačne želodčke. Urška, Barbara in Tanja so spekle cel kup palačink, ki so, namazane z nutelo in marmelado, hitro izginile v ustih majhnih in velikih. Petkovo dopoldne je minilo v lovu na skriti zaklad, kaj smo našli, ne izdamo.

Nestrpno že čakamo naslednje leto, ki bo zopet prineslo veliko zabavnih reči.