1. Knapčev_pohod1V mesecu maju smo otroci, starši in vzgojiteljice vrtca pri OŠ Krmelj odšli na pohod po Knapčevih poteh. Zbrali smo se pred vrtcem. Vzgojiteljice smo pozdravile prisotne in jim na kratko predstavile projekte Mali sonček, Zdravje v vrtcu in projekt Z igro do prvih turističnih korakov. Otroci prvega starostnega obdobja so odšli do ribnika, otroci drugega starostnega obdobja pa do štirih kamnov. Pot smo zaključili pred vrtcem, kjer smo se odžejali s sokom in posladkali s piškotki. Vsi otroci so bili veliki zmagovalci, zato so za svoj dosežek prejeli medaljo. V vrtcu z vsakodnevnimi dejavnostmi poskrbimo za otrokov celosten razvoj in njegovo potrebo po gibanju. Z udeležbo na pohodu ste k temu pripomogli tudi starši. Skupaj smo preživeli lepo popoldne. Se vidimo tudi prihodnje leto.
1. Knapčev_pohod2

Anja Luzar, Špela Balantič, Andreja Podpečan