IMG 1511Januarsko jutro nam je popestrila naša Tjaša iz skupine Medvedki. Prevzela je vlogo vzgojiteljice ter otroke povabila na sedežno garnituro.

V knjižnem kotičku si je izbrala knjigo Moj očka in ob njej zelo doživeto pripovedovala.

Otroci so ji z zanimanjem prisluhnili ter sodelovali ob pogovoru. Po končani pravljici je Tjaša otrokom obljubila, da jih naslednje jutro čaka nova.
Strokovni delavki sva bili zelo presenečeni nad pozitivnim odzivom otrok, saj so Tjašo poslušali čisto tiho ter z odprtimi usti. Pozabila ni niti na “preverjanje znanja”. Otroke je klicala po imenu, ti pa so ji drug za drugim odgovarjali.
Kdo ve, mogoče pa čez nekaj let Tjaša nadomesti katero izmed nas.
                                                                                                       Anja Luzar in Barbara Ocvirk